fbpx
MEE sliderafbeelding - moeder met kind
MEE sliderafbeelding - jongeman
MEE sliderafbeelding - consulent met client
MEE sliderafbeelding - wheeler
MEE sliderafbeelding - meneer
MEE sliderafbeelding - twee mensen in bakkerij
MEE sliderafbeelding - meisje met beperking
MEE sliderafbeelding - twee jonge vrouwen
MEE sliderafbeelding - vrouw in cafe
MEE sliderafbeelding - man aan telefoon

MEE in Den Haag

Logo Gemeente Den Haag

MEE maakt deel uit van de Sociale Wijkzorgteams en Servicepunten XL in Den Haag.
Wilt u telefonisch contact met MEE? Dan kunt u bellen met het MEE Servicepunt via 088 775 2000

Servicepunten XL stadsdeel Centrum

Wijkcentrum Julianakerk
Schalk Burgerstraat 217, 2572 TV Den Haag (Google kaart)
centrum@meezhn.nl

Wijkcentrum de Burcht
Stortenbekerstraat 201, 2525 SE Den Haag (Google kaart)
centrum@meezhn.nl

Wijkcentrum Parada
Van Limburg Stirumstraat 280, 2515 PT Den Haag (Google kaart)
centrum@meezhn.nl

Servicepunten XL stadsdeel Laak

Wijkcentrum Cromvlietplein
Cromvlietplein 120, 2516 KV Den Haag (Google kaart)
laak@meezhn.nl

Wijkcentrum de Wissel
Betsy Perkstraat 14, 2524 XT Den Haag (Google kaart)
laak@meezhn.nl

Servicepunten XL stadsdeel Escamp

Wijkcentrum Bouwlust
Eekhoornrade 215, 2544 VS Den Haag (Google kaart)
escamp@meezhn.nl

Wijkcentrum Moerwijk
Aagje Dekenlaan 51, 2533 SG Den Haag (Google kaart)
escamp@meezhn.nl

Wijkcentrum Escampade
Escamplaan 61f, 2547 GA Den Haag (Google kaart)
escamp@meezhn.nl

Servicepunten XL stadsdeel Loosduinen

Wijkcentrum de Henneberg
Tramstraat 15, 2551 TT Den Haag (Google kaart)
loosduinen@meezhn.nl

Servicepunten XL stadsdeel Haagse Hout

Wijkcentrum Mariahoeve
Ivoorhorst 155, 2592 TH Den Haag (Google kaart)
haagse.hout@meezhn.nl

Servicepunten XL stadsdeel Segbroek

Wijkcentrum De Regenvalk
Regentesseplein 148, 2562 GR Den Haag
E wijkcentrumderegenvalk@voorwelzijn.nl

Wijkcentrum Lindenkwadrant
Tweede Braamstraat 6, 2563 HK Den Haag (Google kaart)
segbroek@meezhn.nl

Servicepunten XL stadsdeel Leidschenveen / Ypenburg

Wijkcentrum Piet Vink
Plesmanlaan 214a, 2497 CH Den Haag (Google kaart)
leidschenveen.ypenburg@meezhn.nl

MEE bij Welzijn Scheveningen

Wijkcentrum Het Trefpunt
Tesselsestraat 71, 2583 JH Den Haag (Google kaart)
scheveningen@meezhn.nl

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann