MEE maakt deel uit van de Sociale Wijkzorgteams en Servicepunten XL in Den Haag.
Wilt u telefonisch contact met MEE? Dan kunt u bellen met het MEE Servicepunt via 088 775 2000 

 

Servicepunten XL stadsdeel Centrum

Wijkcentrum Julianakerk
Schalk Burgerstraat 217
2572 TV Den Haag (Google kaart)
E centrum@meezhn.nl  

Wijkcentrum de Burcht
Stortenbekerstraat 201
2525 SE Den Haag (Google kaart)
E centrum@meezhn.nl

Wijkcentrum Parada
Van Limburg Stirumstraat 280
2515 PT Den Haag (Google kaart)
E centrum@meezhn.nl 


Servicepunten XL stadsdeel Laak 

Wijkcentrum Cromvlietplein
Cromvlietplein 120
2516 KV Den Haag (Google kaart)
E laak@meezhn.nl

Wijkcentrum de Wissel
Betsy Perkstraat 14
2524 XT Den Haag (Google kaart)
E laak@meezhn.nl 


Servicepunten XL stadsdeel Escamp

Wijkcentrum Bouwlust
Eekhoornrade 215
2544 VS Den Haag (Google kaart)
E escamp@meezhn.nl

Wijkcentrum Moerwijk
Aagje Dekenlaan 51
2533 SG Den Haag (Google kaart)
E escamp@meezhn.nl

Wijkcentrum Escampade
Escamplaan 61f
2547 GA Den Haag (Google kaart)
E escamp@meezhn.nl 


Servicepunten XL stadsdeel Loosduinen

Wijkcentrum de Henneberg
Tramstraat 15
2551 TT Den Haag (Google kaart)
E loosduinen@meezhn.nl 


Servicepunten XL stadsdeel Haagse Hout

Wijkcentrum Mariahoeve
Ivoorhorst 155
2592 TH Den Haag (Google kaart)
E haagse.hout@meezhn.nl 


Servicepunten XL stadsdeel Segbroek

Wijkcentrum Lindenkwadrant
Tweede Braamstraat 6
2563 HK Den Haag (Google kaart)
E segbroek@meezhn.nl 


Servicepunten XL stadsdeel Leidschenveen / Ypenburg

Wijkcentrum Piet Vink
Plesmanlaan 214a
2497 CH Den Haag (Google kaart)
E leidschenveen.ypenburg@meezhn.nl

 

MEE bij Welzijn Scheveningen

Wijkcentrum Het Trefpunt

Tesselsestraat 71, 2583 JH Den Haag (Google kaart)

E scheveningen@meezhn.nl

 

 

Gemeente Den Haag.png

Diensten in deze gemeente